Babolat Roland Garros French Open 110
$75.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | French Open 110 |
| Strung Weight | Lighter than 8.1 oz |
| Age Group | Junior |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 21" - Junior |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Balance | Head Light |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | 1 available |