x2 HEAD Match 660 Tennis Racquets
$10.02USD$13.10
Memorial Day Sale: 15% Off ends in 3 minutes
24%
Price Drop
Original Price: $13.10
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Match 660 |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Even Balance |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Age Group | Adult |
| String Pattern | 18x19 |
| Strung Weight | Heavier than 12.0 oz |
| Quantity | 1 available |


