Men's Wilson K Zero Tennis Racquet (Used)
$60.00USD
Retail: $120.00 (Save $60.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Performance |
| Condition | Used |
| Head Size | Super Oversize: 116+ |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| String Pattern | 16x19 |
| Balance | Head Light |
| Age Group | Adult |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |