Dunlop CX 200 Oversize Tennis Racquet
$103.89USD
10%
Price Drop
Original Price: $115.43
Retail: $250.00 (Save $146.11)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Dunlop |
| Model | Srixon CX 200 |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | 1 available |







