Red Selkirk Selkirk Pickleball Paddle (New)
$300.00USD
Retail: $333.00 (Save $33.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Selkirk |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Elongated |
| Condition | New |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Color | Red |
| Quantity | More than 1 available |

