Graf Pro V Pickleball Paddle Gen 5 Carbon Fiber Elite Control Power Fast Shipping
$129.99USD
Retail: $299.99 (Save $170.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with



| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | New |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Core Material | Fiberglass |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Color | Black |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Paddle Shape | Elongated |
| Quantity | 1 available |


