Black Diadem Pickleball Paddle (New)
$144.99USD
Free Shipping
Retail: $189.95 (Save $44.96)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Diadem |
| Condition | New |
| Core Thickness | Chonk (over 16mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Construction | Quiet |
| Color | Black |
| Quantity | More than 1 available |