JOOLA Ben Johns Pickleball Paddle (New)
$55.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Ben Johns |
| Color | Blue |
| Paddle Shape | Standard |
| Condition | New |
| Core Thickness | Thin (12mm & under) |
| Paddle Core Material | Composite |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Quantity | 1 available |
