Brand New Humana CenterWell Pickleball Paddle w/ Storage Envelope, Collectible
$9.96USD
Retail: $100.00 (Save $90.04)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Shape | Standard |
| Handle Length | Short (4" - 4 3/4") |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Color | Multi |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Condition | New |
| Quantity | 1 available |