Black Selkirk Slk Pickleball Paddle (New)
$115.00USD
Retail: $150.00 (Save $35.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Slk |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Core Material | Fiberglass |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Color | Black |
| Paddle Shape | Standard |
| Condition | New |
| Quantity | 1 available |